בדיקת CARIS

הבדיקה הרחבה והמדוייקת ביותר להתאמת טיפולים מתקדמים לסרטן באופן אישי

מי מבצע את הבדיקה?

חברת Caris Life Sciences האמריקאית היא החברה הותיקה והגדולה בעולם בתחום הבדיקות המולקולריות והרפואה המותאמת אישית. החברה אשר נוסדה ב 1987 מוליכה כיום את תחום הבדיקות המולקולריות לחולי סרטן ומציעה את הבדיקה המקיפה והמדויקת ביותר בתחום. בדיקת CARIS משלבת אנליזות נרחבות של DNA, RNA וחלבונים במטרה "להפוך כל אבן" ולמצוא כל שינוי אפשרי בגידול המאפשר התאמה של טיפול מתקדם באופן אישי לחולה.

 

מה הבדיקה כוללת?

1. ריצוף מלא בשיטת NGS של 600 גנים.

2. ריצוף מלא של כלל ה – RNA בתא בשיטת whole Transcriptome – השיטה מכסה למעלה מ – 22,000 גנים.
3. בדיקות חלבונים יחודיות בהתאמה אישית למצב החולה

 

יתרונות הבדיקה

התמונה הרחבה ביותר – השילוב של מיפוי 600 גנים ברמת ה DNA, מיפוי של כ 22,000 גנים ברמת ה – RNA וצביעות חלבונים בהתאמה לסוג הגידול נותן את התמונה הרחבה ביותר כיום לגבי אופיו היחודי של הגידול ומאפשר להגדיל את ארסנל הטיפולים הקיים הנקבע לפי הסוג הכללי של הסרטן (קרי: ריאה, מעי גס, שד וכו') ולהצביע על טיפולים נוספים שיתאימו באופן אישי לחולה. כמו כן, הבדיקה יכולה להצביע על טיפולים אשר יעילותן תהיה נמוכה עבור החולה, ולחסוך תופעות לוואי וזמן יקר עבור החולה. 

 

 הבדיקה המדויקת ביותר – הבדיקה מבוצעת בעומק ריצוף של 750X, שהוא עומק הריצוף הגבוה ביותר בתחום. הדבר אומר שכל גן אשר נבדק, נסרק בממוצע כ-750 פעמים וזאת כדי לקבוע את הרצף המדוייק שלו. ככל שגן מרוצף יותר פעמים, הסיכוי למצוא בו שינוי, שעל בסיסו ניתן להתוות טיפול, הולך וגדל.

  

שיעור ההצלחה הגבוה ביותר בתחום –  פעמים רבות, בעיקר בדיגמות שנלקחו מסרטן ריאות, כמות תאי הסרטן בביופסיה נמוכה ביותר ובבדיקות ממתחרות, הבדיקה תכשל, ולא תתקבל תוצאה. כדי לפתור בעיה זו, חברת CARIS מאתרת את תאי הסרטן בביופסיה תחת מיקרוסקופ וממצה אותם בעזרת קרן לייזר. כך, גם בדגימות בעלות מיעוט תאי סרטן החברה מצליחה לבצע בדיקה מקיפה ומדוייקת.

 

מאגר הידע הגדול ביותר בתחום – לחברה ניסיון ומאגר מידע המונה מאות אלפי מטופלים. מאגר המידע מאפשר להשוות את תוצאות הבדיקה לתוצאות מאות אלפי הנבדקים שבמאגר, ולהתאים את הטיפול טוב ביותר לחולה, בהתאם לתוצאות הטיפול של החולים במאגר.

 

קבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו

צוות פרוג’נטיקס עומד לרשותך

התקשר 03-5541464 או השאר פרטים ונחזור אליך:

  אודות פרוג'נטיקס

  פרוג'נטיקס

  פרוג'נטיקס היא חברה פורצת דרך אשר מתמחה בבדיקות גנטיות מתקדמות לחולי סרטן. החברה מייצגת כ-15 מהמעבדות המובילות בעולם בתחום הרפואה המותאמת אישית לחולי סרטן ובכך, היא בעלת מגוון הבדיקות הגדול בישראל. החברה אשר עובדת מול כל בתי החולים בישראל ומול הקהיליה האונקולוגית מבצעת אלפי בדיקות בשנה בתחום הסרטן, ומקפידה על סטנדרטים בינלאומיים של שילוח ושירות לקוחות. בנוסף, החברה פועלת בתחום המחקר האקדמי ועובדת מול מוסדות כגון מכון ויצמן, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית ועוד.

  החברה מציעה בדיקות אונקו-גנטיות בתחומים הבאים:

  1. בדיקות להתאמת טיפול על בסיס ביופסיה מוצקה
  2. בדיקות להתאמת טיפול על בסיס בדיקת דם (ביופסיה נוזלית)
  3. חוות דעת שנייה לאבחנה פתולוגית
  4. בדיקות לגילוי מרכיב תורשתי לסרטן
  5. הערכת תועלת של טיפול הורמונלי לסרטן השד
  6. ניתוח פרופיל מתקדם של מערכת החיסון
  7. ועוד

  קבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו

  צוות פרוג’נטיקס עומד לרשותך

  התקשר 03-5541464 או השאר פרטים ונחזור אליך: