שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

לשיחת ייעוץ חייגו

ניתן ליצור איתנו קשר גם באמצעות הטופס הבא, וניצור איתכם קשר בהקדם!

שאלות נפוצות

איך אני יודע איזו בדיקה מתאימה לי ומה מחיר הבדיקה?

לפרוג'נטיקס מגוון רחב של בדיקות, ומחיר הבדיקה תלוי בסוג והיקף הבדיקה. סוג הבדיקה נקבע בהתאם למצבו הרפואי של החולה, הטיפולים שקיבל בעבר, ותוצאות של בדיקות קודמות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואחד המומחים שלנו ישמח לייעץ לגבי הבדיקה אשר מתאימה למקרה שלכם.

מהו תהליך הבדיקה?

לאחר שיחת ייעוץ בה נקבעת סוג הבדיקה המתאימה לך, ישלחו אליך טפסים בהם הפרטים המלאים על הבדיקה, וטפסי ייפוי כוח וויתור סודיות רפואית הנדרשים לנו על מנת לקבל מידע רפואי ודגימות מבית החולים בו אתה מטופל. לאחר מילוי הטפסים אנו מושכים את הביופסיה מהמחלקה הפתולוגית הרלוונטית, או במקרה של דגימת דם, שולחים אחות מוסכמת לביתך לצורך לקיחת הדגימה.

הביופסיה ו/או דגימת הדם נשלחות עוד באותו יום לארה"ב לאחת המעבדות אותן אנו מייצגים בהתאם לסוג הבדיקה. עם סיום ביצוע הבדיקה נשלח דו"ח תוצאות חתום על ידי רופא אשר הוסמך לכך מטעם המעבדה, לרופא המטפל שלך. על החולה לחזור אל הרופא המטפל לצורך יישום המלצות הדו"ח.

כמה זמן לוקח לקבל תוצאות?

משך הבדיקה משתנה בהתאם לסוג הבדיקה המתבצעת כאשר טווח הזמן נע בין 5 ימים ועד 4 שבועות. משך הזמן מופיע בטפסי הבדיקה וידוע מראש.

מה עושים כשמקבלים את התוצאות?

התוצאות ישלחו אל הרופא המטפל, ובמידה ואין, נוכל להמליץ על רופאים איתם אנו עובדים. בהתאם לתוצאות הבדיקה הרופא ימליץ על הצעדים הבאים.

האם הביופסיה מוחזרת לבית החולים עם סיום הבדיקה?

וודאי. הביופסיה אשר נלקחת מבית החולים, תוחזר אליה עם סיום תהליך הבדיקה.

האם ניתן לקבל החזר על התשלום מקופות החולים / ביטוחים פרטיים?

בדיקות החברה מוכרות לצורך החזרים (משופות) בחלק מקופות החולים וע"י מרבית הביטוחים הפרטיים. עבור בדיקות רבות ניתן לקבל החזר של עד 80% מעלות הבדיקה. לחברה סוכן ביטוח המתמחה בתחום הביטוחים הרפואיים אשר יוכל במידת הצורך לבצע עבורכם את הבירור מול חברות הביטוח באשר לגובה ההחזר הצפוי להתקבל.

איפה אתם נמצאים?

כתובתינו: המצודה 2, קומה 9, אזור.

איך ניתן ליצור עמכם קשר?

אנחנו זמינים טלפונית בטלפון 03-5541464, וניתן ליצור איתנו קשר גם באמצעות הטופס שבעמוד הצור קשר.

שימו לב: התוכן באתר מהווה מידע מקצועי כללי לצורכי העשרה בלבד ואינו מחליף יעוץ גנטי או רפואי
© כל הזכויות שמורות לפרוג'נטיקס 2017. נבנה ע"י ווב גרילה