בדיקת Caris

הבדיקה הרחבה והמדוייקת ביותר להתאמת טיפולים מתקדמים לסרטן באופן אישי

 1. הבדיקה הרחבה ביותר: ריצוף כ-23,00 גנים ברמת ה-DNA, בדיקת ביטוי של 23,000 גנים ברמת ה -RNA, צביעות חלבונים בהתאמה למקרה
 2. הבדיקה המדוייקת ביותר: עומק ריצוף של כ-1000X
 3. שיעור ההצלחה הגבוה ביותר בתחום: עובדת גם בתנאים של חומר מוגבל בביופסיה
 4. החברה הגדולה והוותיקה בתחום: חברת Caris Life Sciences האמריקאית היא הוותיקה בתחום, ומעסיקה קרוב ל-1000 עובדים בארה"ב ובאירופה. לחברה ניסיון ומאגר מידע המונה מאות אלפי מטופלים
 5. החזרים משמעותיים: מביטוחים פרטיים ומהביטוחים המשלימים של קופות החולים

קבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו

צוות פרוג’נטיקס עומד לרשותך

התקשר 03-5541464 או השאר פרטים ונחזור אליך:

  מי מבצע את הבדיקה?

  חברת Caris Life Sciences האמריקאית היא החברה הוותיקה והגדולה בעולם בתחום הבדיקות המולקולריות והרפואה המותאמת אישית. החברה, שנוסדה ב-1996 מוליכה כיום את תחום הבדיקות המולקולריות לחולי סרטן, ומציעה את הבדיקה המקיפה והמדוייקת ביותר בתחום. בדיקת CARIS משלבת אנליזות נרחבות של DNA, RNA וחלבונים במטרה "להפוך כל אבן", ולמצוא כל שינוי אפשרי בגידול המאפשר התאמה של טיפול מתקדם באופן אישי לחולה.

  מה הבדיקה כוללת?
  1. ריצוף מלא בשיטת NGS של 23,000 גנים
  2. ריצוף מלא של כלל ה-RNA בתא בשיטת whole Transcriptome – השיטה מכסה למעלה מ-23,000 גנים
  3. בדיקות חלבונים ייחודיות בהתאמה אישית למצב החולה

  מתוך העיתונות

  (לחצו לקריאה)

  15.12.2019 I הארץ

  "הבדיקה הרחבה והמדוייקת ביותר להתאמת טיפולים מתקדמים לסרטן, ובאופן המותאם אישית לחולה"

  יתרונות הבדיקה

  התמונה הרחבה ביותר – השילוב של מיפוי 23,000 גנים ברמת ה-DNA, מיפוי של כ-23,000 גנים ברמת ה-RNA וצביעות חלבונים בהתאמה לסוג הגידול נותן את התמונה הרחבה ביותר לגבי אופיו הייחודי של הגידול. בתוך כך מאפשר להגדיל את ארסנל הטיפולים הקיים, שנקבע כיום לפי הסוג הכללי של הסרטן (קרי: ריאה, מעי גס, שד וכו'). בנוסף יכולה הבדיקה להצביע על טיפולים נוספים שיתאימו באופן אישי לחולה, ובד בבד לגלות אילו טיפולים הם בעלי יעילות נמוכה. בכך למעשה תוכלו לחסוך תופעות לוואי וזמן יקר עבור החולה.

  הבדיקה המדויקת ביותר – הבדיקה מבוצעת בעומק ריצוף של 750X, שהוא הגבוה ביותר בתחום. הדבר אומר שכל גן שנבדק, נסרק בממוצע כ-750 פעמים, וזאת כדי לקבוע את הרצף המדוייק שלו. ככל שגן מרוצף יותר פעמים, הסיכוי למצוא בו שינוי, שעל בסיסו ניתן להתוות טיפול, הולך וגדל.

  שיעור ההצלחה הגבוה ביותר בתחום – פעמים רבות, בעיקר בדגימות שנלקחו מסרטן ריאות, כמות תאי הסרטן בביופסיה נמוכה ביותר ובבדיקות מתחרות, הבדיקה תכשל, ולא תתקבל תוצאה. כדי לפתור הבעיה חברת CARIS מאתרת את תאי הסרטן בביופסיה תחת מיקרוסקופ, וממצה אותם בעזרת קרן לייזר. כך, גם בדגימות בעלות מיעוט תאי סרטן החברה מצליחה לבצע בדיקה מקיפה ומדוייקת.

  מאגר הידע הגדול ביותר בתחום – לחברה ניסיון ומאגר מידע המונה מאות אלפי מטופלים. מאגר המידע מאפשר להשוות את תוצאות הבדיקה לתוצאות מאות אלפי הנבדקים שבמאגר, ולהתאים את הטיפול הטוב ביותר לחולה, בהתאם לתוצאות הטיפול של החולים במאגר.

  קבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו

  צוות פרוג’נטיקס עומד לרשותך

  התקשר 03-5541464 או השאר פרטים ונחזור אליך:

   אודות השירות

   פרוג'נטיקס

   פרוג'נטיקס היא חברה פורצת דרך אשר מתמחה בבדיקות גנטיות מתקדמות לחולי סרטן. החברה מייצגת כ-15 מהמעבדות המובילות בעולם בתחום הרפואה המותאמת אישית לחולי סרטן ובכך, היא בעלת מגוון הבדיקות הגדול בישראל. החברה אשר עובדת מול כל בתי החולים בישראל ומול הקהיליה האונקולוגית מבצעת אלפי בדיקות בשנה בתחום הסרטן, ומקפידה על סטנדרטים בינלאומיים של שילוח ושירות לקוחות. בנוסף, החברה פועלת בתחום המחקר האקדמי ועובדת מול מוסדות כגון מכון ויצמן, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית ועוד.

   קבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו

   צוות פרוג’נטיקס עומד לרשותך

   התקשר 03-5541464 או השאר פרטים ונחזור אליך: